5 dagen Würzburg - Bamberg en Nürnberg

(Inclusief: Rothenburg)

Incl. brandstofheffing va € 244,-

Vanaf € 239,-

Direct boeken »
Dit gedeelte van Duitsland staat bekend om steden met veel cultureel erfgoed binnen de stadsgrenzen. Wij bezoeken tijdens deze reis dan ook de steden Würzburg, Rothenburg, Bamberg, Nürnberg en Regensburg. Het natuurschoon samen met de wijnranken tegen hellingen en de mooie steden vormen dit gedeelte van Duitsland. Tijdens deze 4- of 5-daagse reis verblijven wij in hotel Krone*** in de plaats Geiselwind. Een gezellig familiehotel, gelegen in het Frankenland. Het hotel beschikt over een sfeervol restaurant met bar en lift. Alle kamers zijn uitgerust met bad of douche, toilet en telefoon. ‘s Ochtends kunt u genieten van een uitgebreid ontbijtbuffet en ‘s avonds wordt er een 4-gangendiner geserveerd. Deze reis zit vol met onverwachte romantische vergezichten, mooie steden, prachtige paleizen en volop natuur. Dit is dan ook een absolute aanrader!

Bij de prijs inbegrepen

3 of 4 overnachtingen in een goed middenklasse hotel  in een keurig ingerichte kamer met douche en toilet; www.krone-hotel.net

Dagelijks goed verzorgd ontbijt en 3-gangendiner (diner uitgezonderd bij 4-daagse reis)

Genoemde excursies (entreegelden niet inbegrepen)

Luxe comfortclass touringcar met chauffeur/reisleider (m.u.v. 4-dagen)

Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland (niet bij 4-daagse reis)

 

Vetrekdata en prijzen 2012

Maandag 14-05-2012
(+brandstofheff)
€ 239,-
€ 244,-
Niet meer boekbaar/Vol
Maandag 04-06-2012
(+brandstofheff)
€ 249,-
€ 254,-
Beschikbaar op aanvraag
Maandag 25-06-2012
(+brandstofheff)
€ 249,-
€ 254,-
Beschikbaar
Maandag 16-07-2012
(+brandstofheff)
€ 249,-
€ 254,-
Beschikbaar
Maandag 06-08-2012
(+brandstofheff)
€ 249,-
€ 254,-
Beschikbaar
Maandag 27-08-2012
(+brandstofheff)
€ 249,-
€ 254,-
Beschikbaar
Maandag 17-09-2012
(+brandstofheff)
€ 239,-
€ 244,-
Beschikbaar

Toeslag 1 persoonskamer € 50,-  

Würzburg - Bamberg en Nürnberg

Hotel Krone

Reisplan

Maandag: Nederland - Geiselwind
Na eerst een kopje koffie te hebben gedronken op ons overstappunt, rijden we met verschillende stops naar het hotel in Geiselwind. Nadat de kamers zijn ingedeeld gaan we genieten van het diner.
 
Dinsdag: Würzburg - Rothenburg
Deze dag staat in het teken van de steden Würzburg en Rothenburg. We rijden door het Frankische wijnland naar de stad Würzburg, gelegen aan de Main, met haar schitterende binnenstad en boven op de berg vestiging Marienberg. Na de middag vervolgen we onze weg via Tauberbischoffsheim naar de rijksstad Rothenburg. Rothenburg heeft een rijke geschiedenis die dateert uit het jaar 960. Hier heeft u ruim de tijd om de vele bezienswaardigheden te bekijken. Zeker een bezoek waard is de kerstmarkt die hier het hele jaar door te bezoeken is. Via de Steigerwaldse Hoogstrasse rijden we terug naar Geiselwind.

Woensdag: Nürnberg
Na het ontbijt stappen we in onze touringcar en brengen we een bezoek aan de stad Nürnberg. Deze circa 900 jaar oude rijksstad is één van de mooiste steden van Duitsland. Hier kunt u op eigen gelegenheid de stad gaan verkennen. Aansluitend rijden we weer naar ons hotel in Geiselwind.
 
Donderdag: Bamberg
voor de 4-daagse reis zie vrijdag (programma donderdag vervalt)
Vandaag staat de stad Bamberg op ons programma, de Beierse bier- en bisschopsstad. De vele sierlijke kerken verraden dat de kerk het in deze stad voor het zeggen had en met deze macht ook graag pronkte. Op en rond de Domberg vinden we de immense Dom en het rijke bisschoppelijke paleis. De altstad, gelegen aan het riviertje de Regnitz, met mooie bruggen en de kleine vissershuisjes, wordt ook wel klein Venetië genoemd. Ook een bezienswaardigheid is de Sandstrasse, welke de meeste bierbrouwerijen van Beieren bezit.
 
Vrijdag: Geiselwind - Nederland
Alweer de laatste dag van deze imponerende reis vol indrukken, verla-ten we hotel Krone en rijden via de Duitse autoweg naar de plaats Rüdesheim, waar we de gelegenheid hebben om nog wat rond te kijken. Via een mooie route langs de Rijn en Koblenz rijden we terug naar Nederland. Nadat we van een goed afscheidsbuffet genoten hebben (uitgezonderd de 4-daagse reis), wordt u weer naar de uitstapplaats teruggebracht.

Nu boeken

Algemene voorwaarden

 

Minimum aantal deelnemers: 25 personen. Bolderman Reisburo’s behoudt zich het recht voor deze reis kosteloos te annuleren indien het minimum niet kan worden gerealiseerd. U zult hiervan uiterlijk 3 weken voor vertrek persoonlijk op de hoogte worden gesteld.

N.B. brandstofheffing a € 1,- p.p.p.d.

bruidsauto bruidsauto
Bekijk de Bolderman Reisgids 2012 online!
go

TOP 10 REIZEN

1
vakantie! 15 dagen naar de Noordkaap
2
vakantie! 10 dagen Istrië Opatija
3
vakantie! 10 dagen rondreis Ierland
4
vakantie! 10 dagen rondreis Schotse hooglanden
5
vakantie! 10 dagen Italië Bloemenrivièra
6
vakantie! 10 dagen Barcelona en omgeving
7
vakantie! 10 dagen St. Petersburg
8
vakantie! 12 dagen rondreis Berlijn / Praag / Boedapest / Wenen
9
vakantie! 12 dagen Venetië en Dalmatië
10
vakantie! 8 dagen rondreis Cappadocië 2011/2012
vakantie!