8 dagen Macedonië hotel Drim

bij te boeken Excursiepakket naar Skopje, St. Naum, Ohrid, Bitola

Vanaf € 299,-

Direct boeken »

Ontdek Macedonië! Bent u nieuwsgierig naar deze prachtige, maar onbekende
vakantiebestemming? Wij bieden u de gelegenheid om Macedonië te ontdekken
in 8 dagen. Bij deze reis hebben wij een zeer afwisselend excursiepakket
samengesteld welke u alle facetten laten zien van Mace donië.
Wij beloven u dat u net zo enthousiast zult zijn over deze prachtige bestemming als wij dat zijn!

Een uitstekende keuze voor uw vakantie in het prachtige en onontdekte Macedonië. Dit hotel heeft haar naam te danken een de gelijknamige rivier die naast het hotel ligt en uitmondt in het meer van Ohrid.
|In Drim hotel geniet jong en oud van een onvergetelijke vakantie!
 

Ligging
Drim ligt aan het meer van Ohrid en het gezellige centrum van Struga ligt op circa 300 meter. Via de tuin wandelt u naar het privéstrand.

Faciliteiten
Het fijne 4-sterren hotel Drim beschikt over 198 kamers ondergebracht in een hoofdgebouw. Bij de receptie vindt u de kluisjes, 3 liften en een lobby. Drim beschikt over een buffetrestaurant en een à la carte restaurant en voor verfrissende drankjes kunt u terecht bij de lobby bar, poolbar of bij de beachbar. In de tuin ligt het zwembad met apart kinderbad omringd door een zonneterras met ligbedden en parasols.
Ook op het strand kunt u gratis gebruik maken van de ligbedden en parasols. Voor de kinderen is er een kinderhoek ingericht met een speeltuintje en een trampoline. Verder treft u in het hotel een wasserette, minimarkt, juwelier, gratis wireless internet en 2 bowlingbanen aan.

Uw hotelkamer
De verzorgde kamers zijn voorzien van televisie, airconditioning, minibar en wireless internet.
De badkamer beschikt over een bad of douche, toilet en haardroger. Alle kamers hebben een balkon of terras.

Sport & Ontspanning
U kunt tijdens uw verblijf gebruik maken van
het basketbalveld, beachvolleybal, tennis, biljart
en tafeltennis. Het hotel kan een vergoeding
vragen voor enkele van de faciliteiten.

Verzorging
U verblijft op basis van Logies & Ontbijt. Het ontbijt is in buffetvorm. U kunt tegen een meerprijs Halfpension reserveren. Het dinerbuffet is
dan ook inclusief.

Bij de prijs inbegrepen

Reis is inclusief:
• Retourvlucht naar Ohrid vanaf Eindhoven
• Transfer van luchthaven naar hotel Drim
(in Macedonie)
• Alle overnachtingen in hotel Drim
• Verzorging op basis van Logies & Ontbijt
• Comfortabele bus met airco
• Professionele gids
• Alle overnachtingen in hotel Drim

Eventueel bij te boeken:
• Excursiepakket t.w.v. €135 p.p. met 4 excursies
(optioneel en te voldoen bij aankomst) wordt u nu aangeboden voor €99,- p.p. (dit is ruim €35,- korting). Het excursiepakket is inclusief:
alle entree & service gelden voor alle bezienswaardigheden/activiteiten en alle lunches
(zoals beschreven tijdens de excursies). Alle drankjes zijn niet inbegrepen.

Het pakket bestaat uit:
• Ohrid - Het Jeruzalem van de Balkan
(dag tour, incl. lunch)
• Bitola - De Stad van de consuls
(dagtour, incl. lunch)
• St. Naum Klooster (dagtour, incl. lunch)
• Skopje (dagtour incl. lunch)

Vetrekdata en prijzen 2012

Vrijdag 04-05-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 11-05-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 18-05-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 25-05-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 01-06-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 08-06-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 15-06-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 22-06-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 29-06-2012 € 399,- Beschikbaar
Vrijdag 06-07-2012 € 399,- Beschikbaar
Vrijdag 13-07-2012 € 449,- Beschikbaar
Vrijdag 20-07-2012 € 449,- Beschikbaar
Vrijdag 27-07-2012 € 449,- Beschikbaar
Vrijdag 03-08-2012 € 449,- Beschikbaar
Vrijdag 10-08-2012 € 429,- Beschikbaar
Vrijdag 17-08-2012 € 399,- Beschikbaar
Vrijdag 24-08-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 31-08-2012 € 299,- Beschikbaar Op Aanvraag
Vrijdag 07-09-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 14-09-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 21-09-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 28-09-2012 € 349,- Beschikbaar
Vrijdag 05-10-2012 € 299,- Beschikbaar

Toeslag 1 persoonskamer € 99,-  

Reisplan

  

Excursiereis Macedonië

Ontdek Macedonië! Bent u nieuwsgierig naar deze prachtige, maar onbekende vakantiebestemming? Wij bieden u de gelegenheid om Macedonië te ontdekken in 8 dagen. Bij deze reis hebben wij een zeer afwisselend excursiepakket samengesteld welke u alle facetten laten zien van Macedonië. Wij beloven u dat u net zo enthousiast zult zijn over deze prachtige bestemming als wij dat zijn!  

Bij de prijs inbegrepen:

- Retourvlucht naar Ohrid vanaf Eindhoven

- Transfers in Macedonië

- Comfortabele bus met airco en faciliteiten

- Professionele gids

- Alle overnachtingen in een 3* of 4* hotel. Kijk voor de hotelkeuze op pagina 10 en 11.

- Verzorging op basis van logies en ontbijt. Toeslag halfpension € 69,- 

Dag 1: Vandaag vertrekt u vanaf de luchthaven Eindhoven naar Ohrid. Na aankomst op de luchthaven van Ohrid wordt u naar uw accommodatie gebracht.  

Dag 2: Ohrid - Het Jeruzalem van de Balkan (dag tour, incl. lunch). Na een goede nachtrust en uw ontbijt begint uw echte kennismaking met Ohrid. Ohrid is de grootste toeristische trekpleister van Macedonië. Met zijn 365 kerken in de 19e eeuw en meer dan 50 in gebruik zijnde kerken vandaag is het gebouwd aan de oevers van het meer van Ohrid, één van de mooiste plekken die moeder natuur gecreëerd heeft. De regio beschikt over in totaal 20.000 gastenbedden in hotels en bij particulieren thuis. In 1980 zijn de stad en het meer opgenomen op lijst van UNESCO werelderfgoederen. Als een belangrijke christelijke bedevaartplaats, werd Ohrid een plaats waar nieuwe stijlen van frescoschilderingen zijn ontstaan (getuige de aanwezigheid van de eerste Renaissance elementen in 1295), zeldzame iconostases te vinden zijn (St. Naum Klooster) en zich een speciale vorm van heilige architectuur ontwikkelde (St. Clemens, St. Sofia, St. John van Kaneo). 

Dag 3: Bitola - De Stad van de consuls (dagtour, incl. lunch). De historische naam van Bitola is 'Monastir' ofwel 'herberg'. De stad heeft een lange historie, die reeds begint in de oudheid. Hiervan getuigen vandaag de dag nog de ruïnes van de stad Heraclea Lyncetis, een stad die was gelegen aan de belangrijke romeinse weg Via Egnatia. In de loop van de eeuwen is de stad altijd een belangrijk handelscentrum geweest. Gedurende de lange periode van het Ottomaanse Rijk, werd de stad een belangrijk administratief en diplomatiek centrum met vele Europese consulaten. Bitola kende haar hoogtepunt aan het eind van de 19e eeuw. Tegenwoordig is het een belangrijke stad (100.000 inwoners) in het zuidwesten van Macedonië. 

Dag 4: Deze dag is ter vrije besteding. 

Dag 5: St. Naum Klooster (dagtour, incl. lunch).Het st. Naum Klooster is zonder twijfel een wonderbaarlijke plaats. Dit klooster is perfect gelegen in het beschermde gebied van het nationale park Galicica en gelegen aan de bron van de rivier de Crni Drim (die uiteindelijk bij Struga in het meer van Ohrid uitmondt ). Het kristalheldere water ziet er uit als een spiegel en weerspiegelt zowel de vegetatie aan de oevers als de hoge toppen van de schitterende bergen in de verte. Het klooster is gebouwd op een rotsachtige heuvel, boven het meer en is een van de mooiste pelgrimsoorden van de Macedonië. Aan het eind van de 9e eeuw heeft St. Naum in deze mooie wildernis zelf de locatie gekozen, om zijn fantastische missie voort te zetten, namelijk licht brengen aan de lokale bevolking in de Middeleeuwen. Hij werd beschouwd als een genezer en een wonderdokter en is afgebeeld op verschillende fresco's in de grafkapel. De kerk zelf is opgedragen aan de heilige aartsengelen Michael en Gabriel. En binnen de kerk is een unieke iconostase in barok stijl te zien, alsmede fresco's met geschilderde folklore uit het eind van de 18e eeuw.  

Dag 6: Skopje (dagtour incl. lunch).Vandaag nemen wij u mee naar Skopje. De hoofdstad Skopje is meteen de grootste stad van de Republiek Macedonië en telt ongeveer 800.000 inwoners. Skopje is zonder twijfel het grootste politieke, culturele, economische en academische centrum in het land. De eerste geschreven documenten (uit de romeinse tijd), beschrijven een stedelijke unie op deze plek, aan de overs van de rivier de Vadar, en had de naam Skupi. Het is een stad met een rijk en turbulent verleden, waarbij het Skopje is gelukt om twee maal als een Phoenix uit de as te herrijzen, na de vernietigende aardbevingen in 518 en 1963. In de laatste 50 jaar heeft Skopje veel vooruitgang geboekt, met een periode van groeiende industrieën, zoals de metaal, chemie, textiel, leer en drukkerijen. De snelle industrialisatie van Skopje is met succes aangevuld door de ontwikkeling van handel, verkeer, banken, cultuur en sport. En ten slotte heeft Skopje zich in de laatste 20 jaar bewezen een van de meest gedreven stedelijke gebieden van de Balkan te zijn. Skopje, en daarbij speciaal het centrum van de stad, heeft een schat aan interessante monumenten die speciale aandacht verdienen, zoals het oude spoorweg station (als herinnering aan de aardbeving van 1963), het archeologische museum, het gedenkhuis van Moeder Theresa (Agnes Gonxha Bojaxhiu, winnaar van de Nobelpijs voor de vrede in 1979, geboren in Skopje in 1910), het Macedoniaplein met zijn vele monumenten, de stenen brug, het Holocaust museum, de oude bazaar, de St. Spas kerk met de indrukwekkende iconistase uitgesneden in hout (19e eeuw), de Daut Pasha hamam (waar een kunstgalerij van is gemaakt met een van de mooiste voorbeelden van de stedelijke Ottomaanse architectuur op de Balkan), Kapan An (een han uit de 15e eeuw), de Mustafa Pasha moskee (15e eeuw), etc. Het millenium kruis, dat geplaatst is op de berg Vodno kijkt uit over de stad en wordt beschouwd als grootste kruis van de wereld, samen met het kruis in San Lorenzo de El Escorial (centraal Spanje). 

Dag 7: Deze dag is ter vrije besteding. 

Dag 8: Vandaag is alweer de laatste dag van uw vakantie en kennismaking met Macedonië. U vliegt terug naar Eindhoven.   

Nu boeken

Algemene voorwaarden

ALGEMENE VOORWAARDEN
Het minimum aantal deelnemers voor het excursiepakket: 40 personen, peildatum
uiterlijk 2 weken voor vertrek. De lokale agent kan echter beslissen de excursie
toch door te laten gaan bij minder deelnemers.
Deze reis maakt geen gebruik van onze servicelijnen. U dient op eigen gelegenheid naar de luchthaven te gaan.

N.B. Bij vertrek dient uw paspoort nog minimaal 3 maanden geldig te zijn.

Deze reis wordt uitgevoerd i.s.m. Corendon.

bruidsauto bruidsauto
Bekijk de Bolderman Reisgids 2012 online!
go

TOP 10 REIZEN

1
vakantie! 15 dagen naar de Noordkaap
2
vakantie! 10 dagen Istrië Opatija
3
vakantie! 10 dagen rondreis Ierland
4
vakantie! 10 dagen rondreis Schotse hooglanden
5
vakantie! 10 dagen Italië Bloemenrivièra
6
vakantie! 10 dagen Barcelona en omgeving
7
vakantie! 10 dagen St. Petersburg
8
vakantie! 12 dagen rondreis Berlijn / Praag / Boedapest / Wenen
9
vakantie! 12 dagen Venetië en Dalmatië
10
vakantie! 8 dagen rondreis Cappadocië 2011/2012
vakantie!