Reisplan Herfstshoppen in Edinburgh
Donderdag: Nederland - overtocht IJmuiden-Newcastle
Met één van onze servicelijnen reist u naar ons centrale overstappunt, waar u een kopje koffie of thee krijgt aangeboden. We rijden naar de terminal van DFDS Seaways in IJmuiden, waarbij we onderweg in Nederland nog een stop maken, waarbij u vrije tijd en gelegenheid heeft om te lunchen. In de loop van de middag zullen we naar IJmuiden rijden, waar wij om ca. 15.30 uur inschepen op de ferry naar Newcastle. Het is ook mogelijk om met uw eigen auto rechtstreeks naar IJmuiden te rijden, waar u in de omgeving op basis van beschikbaarheid kunt parkeren. 's Avonds kunt u genieten van het dinerbuffet (zie Pluspakket) en volgt de overnachting aan boord.
Vrijdag: Newcastle - Edinburgh - Dunfermline/ Glasgow
Zodra u wakker wordt, is de Engelse kust al in zicht. Na het ontbijt aan boord (zie Pluspakket) volgt de ontscheping. Via een mooie route door Northumberland passeren we de grens tussen Engeland en Schotland. Na een fotostop komen we aan in de Schotse hoofdstad Edinburgh, waar u op eigen gelegenheid de stad kunt verkennen en heerlijk kunt shoppen.Edinburgh. Deze stad is gebouwd op 7 heuvels en wordt ook wel het 'Athene van het Noorden' genoemd. Bekijk de New Town met zijn brede lanen, de Old town met het middeleeuwse centrum, de Royal Mile, Holyrood Palace en nog veel meer. Aan het eind van de middag vervolgen we onze weg naar ons hotel, waar we de komende 2 nachten zullen verblijven. ’s Avonds genieten we gezamenlijk van een heerlijk diner.
Zaterdag: Edinburgh
Na een traditioneel Schots ontbijt vertrekken we weer naar Edinburgh voor een tweede dag in deze historische stad. Kenmerkend aan Edinburgh is het kasteel van Edinburgh, dat hoog boven de stad uittorent en waar dagelijks om 13.00 uur een kanon wordt afgeschoten. Wandel over de Royal Mile, ga lekker shoppen in de winkels of breng een bezoek aan een van de vele musea. Aan het eind van de middag keren we terug naar ons hotel, waar weer een heerlijk diner op ons staat te wachten.
Zondag: Dunfermline/ Glasgow - Newcastle
Vanmorgen vertrekken we naar Newcastle, waar u nog uw laatste inkopen kunt doen in de winkelhoofdstad van Noord-Engeland. In de loop van de middag vertrekken we naar de haven van Newcastle, waar we om ca. 15.00 inschepen op de ferry naar IJmuiden. Aan boord kunt u weer genieten van het dinerbuffet (zie Pluspakket), waarna we de laatste overnachting van deze reis aan boord volgt.
Maandag: Nederland
's Morgens komen wij aan in Nederland. Na het ontbijtbuffet aan boord (zie Pluspakket) volgt de ontscheping in de haven van IJmuiden. Aansluitend keert u via het uitstapschema weer huiswaarts en is deze prachtige kerstmarktreis helaas ten einde.
N.B. In voorkomende omstandigheden kunnen er wijzigingen optreden in het reisplan.